Pokémon-specifieke zwaktegids
Eevee-Gmax zwaktes en counters
Deze gids legt het defensieve profiel van Eevee-Gmax uit, inclusief elke zwakte, resistentie, immuniteit en praktisch countertype op basis van de Normaal-typing.

Eevee-Gmax
#0133
Resistenties (0)
Immuniteiten (1)
Gevechtsnotities
- Eevee-Gmax's Normaal typing is beste attacked met Vecht (2x). Start met those aanvallende typen wanneer choosing aanvallen van counter-Pokémon.
- Vertrouw niet standaard op veelvoorkomende Geest-aanvallen, tenzij ze ongewoon hoge kracht of een secundair doel hebben; Eevee-Gmax weerstaat of negeert die matchups vaak.
- Deze gids gebruikt alleen de moderne Gen 6+ typetabel. Vaardigheden, vastgehouden items, Terastallization, weer, fields en speciale aanval-regels kunnen echte gevechten nog steeds veranderen.
Beste countertypen
Deze aanvallende typen raken de verdediger super-effectief onder de moderne Gen 6+ typetabel.
Voorbeeld-Pokémon met effectieve typen
Dit zijn voorbeelden van Pokémon met supereffectieve aanvalstypen, geen competitieve ranglijst van counters.
Samenvatting van defensieve typing
De basisdefensieve typing van Eevee-Gmax is Normaal. De zwaktetabel vermenigvuldigt beide typen wanneer een Pokémon twee typen heeft, waardoor een matchup 4×, 2×, 1×, 0,5×, 0,25× of 0× kan worden.
Gerelateerde gidsen
Veelgestelde vragen
Waar is Eevee-Gmax zwak voor?
Eevee-Gmax is zwak naar Vecht (2x).
Welke aanvallende typen zijn het meest praktisch tegen Eevee-Gmax?
Vecht is het sterkste aanvallende type tegen Eevee-Gmax en veroorzaakt 2x schade.
Verandert de ability van Eevee-Gmax deze zwaktes?
Deze pagina gebruikt alleen de basistyping. Vaardigheden, vastgehouden items, Terastallization, weer, terrein en speciale aanval-regels kunnen echte gevechtsuitkomsten veranderen.